O společnosti

Sídlo EKO-SYSTEM s.r.o. - budovaSpolečnost EKO-SYSTEM s.r.o. byla založena v roce 1997 se záměrem přivést na český trh kvalitní a v praxi ověřený systém mobilní protipovodňové ochrany. Dodávkou protipovodňových ochran pro hl. m. Prahu jsme se stali nejvýznamnějším dodavatelem mobilních protipovodňových ochran v ČR.
V srpnu 2002 byl systém mobilní protipovodňové ochrany vybudovaný na ochranu Starého Města v Praze prověřen skutečnou povodní. Ve zkoušce obstál a ochránil část hlavního města před zatopením.
Povodeň byla pro nás impulsem k provedení změn - od roku 2003 máme pronajaty vlastní výrobní prostory v Praze-Benicích a v roce 2005 jsme zakoupili a opravili výrobní halu v Senetářově. Díky těmto krokům jsme mohli rozšiřovat výrobu a sortiment. Vzhledem k dalším potřebám jsme v roce 2010 přistavěli k výrobní hale v Senetářově kancelářské prostory. Nyní se zde nachází i obchodní oddělení a projekce.

Firma EKO-SYSTEM s.r.o. na výstavěHrazení EKO-SYSTEM bylo klíčovou součástí expozice města Prahy na mezinárodním veletrhu EXPO 2010
v čínské Shanghaii. Díky unikátnímu systému a hlavně rozsahu byla Praha vybrána, aby ukázala, jak chrání historické skvosty na svém území. V tomto duchu byl navržen také stánek Prahy, kde se návštěvníci mohli projít po Karlově mostě, vyfotit se se Švejkem, či ochutnat české pivo. Celý stánek byl symbolicky ochráněn protipovodňový hrazením EKO-SYTEM. A snad díky této bezesporu zajímavé expozici se podařilo, že stánek doslova vyčníval nad stovkami ostatních prezentací z celého světa. Dokazuje to i obrovské množství návštěvníků, které touto expozicí prošlo.    Věděli jste, že na území Prahy jsme umístili již

    15 060 m2 protipovodňových ochran?